Meist

Printerkom

Printerkom eesmärgiks on pakkuda nii ettevõtetele kui kodukasutajatele mugavat ning lihtsat lahendust etiketiprinterite valimisel ning kasutamisel.

Meie veebipoes on saadaval ainult kindlalt valitud mudelid: tooteklassi parimad ning töökindlamad etiketiprinterid, mida on lõpptarbijal lihtne ja soodne kasutada.

Ka meie oleme olnud sama probleemi ees kus teie täna – mis on hea, mis on mugav ning mis kindla peale töötab minu olemas olevate lahendustega. Meie oleme pika eeltöö ära teinud ning testinud mitmeid mudeleid ja lugenud veel rohkem ülevaateid. Selle tulemusena teame, mis sobib ja mida võib soovitada. Seda kõike selle jaoks, et teie ei peaks seda läbi tegema.

Andreas & Kaido

Ettevõttest

Robotmaster OÜ lugu

Nii nagu paljude teiste algustega on ka selle ettevõtte sünni juures oluline osa nii enda vajadustel kui ka juhusel. Nimelt ühel pühapäeva hommikul hommikukohvi juues arutasime sõbraga, et kas palgata kodukoristaja või hoopis lasta asjadel omasoodu minna. Ettevõtlikud nagu me oleme – leidsime peale parima kodukoristaja ehk robottolmuimeja leidmist, et nüüd on aeg ka teistel elu lihtsamaks teha. Selle tulemusena sündis robotimeister.ee veebipood. Antud veebipoega toimetades sai ühel hetkel aga selgeks, et käsitsi pakisiltide loomine ning kleepimine on väga tüütu. Tänu meie suurepärase arendaja töö tulemusena sai kogu protsess automatiseeritud ning oli aeg hankida etiketiprinter. Mõeldud-tehtud, eksole? Päris nii lihtne see ei olnud. Pikem eeltöö lähtuvalt meie vajadustest ning kõvasti katsetamist kandis lõpuks vilja. Aga – siin tärkas uus idee – ka teistel on see probleem – milline on siis hea ja kvaliteetne etiketiprinter, mida väikeettevõtted võiks kasutada. Mis on parim, kvaliteetseim, mugavam ning mõistliku hinnaga. Ja see tõigi meid Printerkom veebipoeni: meie juba teame vastuseid ning pakume teile võimalikult mugavat lahendust sobiva printeri soetamisel.

Parim kvaliteet

Printerkom tootevalikus ei ole printereid, mis võib-olla töötavad või sobivad.

Soodsad hinnad

Pakume tooteid alati väga soodsa hinnaga.

Globaalne haare

Robotmaster teenindab kliente kogu Euroopas.

Iga klient on oluline

Meie jaoks on iga klient oluline – aitame teid sobiva seadme leidmisel ning lahendame ka hilisemad probleemid.

@ Printerkom

Leia meid Facebookist

12 months ago

Kaua sa prindid-lõikad-kleebid neid pakke, mis kliendile saadad! 🤔Etiketiprinteriga on elu oluliselt mugavam - vajutad print ja siis kleebid, jäävad ära teibirullid ja käärid ning prahti tekib oluliselt vähem. 👉 Printerkom veebipoest saad uue kvaliteetse TSC etiketiprinteri praegust väga soodsa hinnaga: printerkom.com/toode/tsc-etiketiprinter-da210/TSC DA210 etikeriprinter on ideaalne väikesesse kontorisse, jaekaubandusse ning veebipoodidel, sobides toodete ja pakkide märgistamiseks. ... See MoreSee Less
View on Facebook

12 months ago

Kasutaja Printerkom kaanefoto ... See MoreSee Less
View on Facebook

12 months ago

Printerkom ... See MoreSee Less
View on Facebook